Česky English

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Muzea v Praze

MUZEUM HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY
MUZEUM HLAVNÍHO MĚSTA PRAHYHlavní expozice představuje dějiny Prahy od pravěku do roku 1784, Langweilův model Prahy, výstavy, programy pro veřejnost. Müllerova vila je národní kulturní památka. Podskalská celnice na Výtoni představuje Zaniklé Podskalí, vory a lodě na Vltavě.
www.muzeumprahy.czemail
NÁRODNÍ MUZEUM
NÁRODNÍ MUZEUMÚstřední státní muzeum s funkcí sbírkotvornou, vědeckou, osvětovou a metodickou. Tvoří je Přírodovědecké muzeum, Historické muzeum, Knihovna Národního muzea, Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur a Muzeum české hudby.
www.nm.czemail
NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUZEUM
NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUZEUMExpozice dopravy, hornictví, hutnictví, astronomie, měření času, fotografické a filmové techniky, telekomunikací a akustiky.
www.ntm.czemail
NÁRODNÍ ZEMĚDĚLSKÉ MUZEUM
NÁRODNÍ ZEMĚDĚLSKÉ MUZEUMMuzeum patří mezi důležité pražské i celostátní instituce a svým významem přesahuje do evropského kontextu. Shromažďuje sbírky hmotných dokladů vývoje zemědělství, lesnictví, myslivosti, rybářství, zahradnictví a českého venkova. Krátkodobé výstavy.
www.nzm.czemail
NÁPRSTKOVO MUZEUM
NÁPRSTKOVO MUZEUMMuzeum asijských, afrických a amerických kultur.
www.nm.czemail
PAMÁTNÍK NÁRODNÍHO PÍSEMNICTVÍ
PAMÁTNÍK NÁRODNÍHO PÍSEMNICTVÍPamátník národního písemnictví. Specializované muzeum České republiky s funkcí sbírkotvornou, vědeckou, kulturní, osvětovou, vzdělávací a metodickou.
www.pamatniknarodnihopisemnictvi.czemail

kontakt
info@prague-tourism.eu