Česky English

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Zahrady v Praze

BOTANICKÁ ZAHRADA UNIVERZITY KARLOVY
BOTANICKÁ ZAHRADA UNIVERZITY KARLOVYBotanická zahrada byla zřízena v roce 1775, má rozlohu 3, 5 ha. Nejcennější expozicí je kolekce Středoevropské květeny, založená v roce 1904 a kontinuálně udržovaná po celých předchozích 100 let.
www.cuni.czemail
BOTANICKÁ ZAHRADA PRAHA
BOTANICKÁ ZAHRADA PRAHANajdete u nás venkovní expoziční plochy s japonskou zahradou a historickou vinicí sv. Klára. Dále tropický skleník Fata Morgana. Pořádáme různé akce pro veřejnost.
www.botanicka.czemail
ZOO PRAHA
ZOO PRAHAInternetová prezentace pražské zoologické zahrady. Novinky, informace o zvířatech a pořádaných akcích.
www.zoopraha.czemail
DENDROLOGICKÁ ZAHRADA PRŮHONICE
DENDROLOGICKÁ ZAHRADA PRŮHONICEDendrologická zahrada byla založena v roce 1974 na pozemcích bývalé zahrady Dendrologické společnosti a přilehlých plochách. Jejím hlavním posláním je pěstovat domácí i cizokrajné dřeviny k využití v zahradní a krajinářské tvorbě.
www.vukoz.czemail
ZAHRADY PRAŽSKÉHO HRADU
ZAHRADY PRAŽSKÉHO HRADUKrálovská zahrada, Zahrada Na terase Jízdárny, Zahrada Na Baště, Rajská zahrada, Zahrada Na Valech, Hartigovská zahrada
www.hrad.czemail
VRTBOVSKÁ ZAHRADA
VRTBOVSKÁ ZAHRADAVrtbovská zahrada Vrtbovská zahrada leží spolu s dalšími třemi barokními zahradami, Vratislavskou, Schönbornskou a Lobkowickou, na svahu Petřína a je považována za jednu z nejvýznamějších a nejkrásnějších barokních zahrad.
www.vrtbovska.czemail

kontakt
info@prague-tourism.eu