Česky English

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Zaregistrujte ZDARMA
Vaši firmu do katalogu

Galerie v Praze

NÁRODNÍ GALERIE
NÁRODNÍ GALERIEShromažďujeme, evidujeme, trvale uchováváme, odborně zpracováváme a zpřístupňujeme veřejnosti díla malířská, sochařská a grafická a díla z oblasti tzv. nových médií domácího i cizího umění a vědecky o nich bádáme.
www.ngprague.cz
GALERIE RUDOLFINUM
GALERIE RUDOLFINUMVelké výstavní projekty převážně současného výtvarného umění, které jsou zároveň podkladem pro celou škálu dalších doprovodných programů a edukativní práce. Galerie sídlí v historické neorenesanční budově Rudolfina, otevřeno denně mimo pondělí.
www.galerierudolfinum.czemail
VÝSTAVNÍ SÍŇ MÁNES
VÝSTAVNÍ SÍŇ MÁNESVýstavy současného výtvarného umění.
www.nadace-cfu.czemail
ČESKÉ MUZEUM VÝTVARNÝCH UMĚNÍ
ČESKÉ MUZEUM VÝTVARNÝCH UMĚNÍPrezentace výstav českého a světového výtvarného umění 20. - 21. století v barokních domech a v románském sklepení na Starém Městě pražském.
www.cmvu.czemail
GALERIE HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY
GALERIE HLAVNÍHO MĚSTA PRAHYDům U Zlatého prstenu, Dům U Kamenného zvonu, Staroměstská radnice, Bílkova vila, Dům Františka Bílka v Chýnově, Městská knihovna, Trojský zámek
www.ghmp.czemail
GALERIE VÁCLAVA ŠPÁLY
GALERIE VÁCLAVA ŠPÁLYNárodní třída 30, 110 00 Praha 1, Otevřeno denně kromě pondělí: 12.00 - 20.00.
www.spalovka.czemail
LOBKOWICZKÝ PALÁC
LOBKOWICZKÝ PALÁCExpozice nazvaná "Poklady Lobkowiczkých sbírek" představuje umělecká díla a předměty z rozsáhlých Lobkowiczkých sbírek, mj. obrazy starých mistrů (díla Pietera Brueghela st., Canaletta), španělské renesanční portréty, zbraně, dobové rukopisy a tisky významných hudebních děl (Beethoven, Haydn, Händel), hudební nástroje.
www.lobkowiczevents.czemail

kontakt
info@prague-tourism.eu